Pekin Çin Çelik Mühendisliği ve Ekipman Co, Ltd

Geleceğimizi Birlikte Kurmak

  

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSu Soğutmalı Panel

Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli

iyi kalite Su Soğutmalı Panel satış için
iyi kalite Su Soğutmalı Panel satış için
Ben sohbet şimdi

Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli

Çin Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli Tedarikçi
Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli Tedarikçi Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli Tedarikçi Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli Tedarikçi

Büyük resim :  Su Soğutma Sistemi ile Argon Oksijen Su Duvar Panelleri SS 304 Gövde Yüksek Kapasiteli

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SEEC
Sertifika: ISO
Model numarası: EAF ve LF

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart uluslararası paket
Teslim süresi: 1-3months
Yetenek temini: gerektiği gibi
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Tür 1: Su soğutmalı panel tip 2: su yünlü boru
Tip 3: su soğutmalı gövde Tür 4: su soğutmalı çatı
Tür 5: EAF Tür 6: EĞER
Vurgulamak:

electric arc furnace wall

,

electric arc furnace shell

Su soğutmalı panel Argon oksijen fırın Dönüştürücü Eritme Ocağı

Ark fırınının fırın duvar ve fırın kapağı için su soğutma paneli

Bir elektrik ark fırının fırın duvarı ve fırın çatısı için su soğutmalı bir panel, uç yüzeylere ve sıralar arasına monte edilen soğutma suyu borularına maruz kalacak çok sayıda düzenli aralıklı sıra halinde fırın iç çeperi üzerine yerleştirilmiş ateşe dayanıklı tuğlalardan entegre olarak üretilir. refrakter tuğlaların.
Refrakter tuğlaların bir fırın dış tarafı ve bir soğutma suyu borusunun bir fırın iç tarafı su soğutmalı panelin dikey yönünde üst üste gelir ve soğutma suyu borusu refrakter tuğlaların bir üst ve alt tarafı arasında sağlanır.

Argon oksijen fırını , bir daldırma fırınıdır ve bu, alt tuyere boyunca daldırma yolu ile yan üfleme oksijeni ile karakterize edilir. Tüse merkezi, oksijen, argon ve azotlu karışık gaz ile üflendiğinde, argon ve oksijenin oranı ayarlanmalı, daha sonra, kromun dekarbürizasyonu ve tutulması amacına ulaşabilir. Tüvit ömrünü uzatmak için tuyere halkası için soğutma gazı olarak argon ve nitrojen kullanılır. Tuyere halkasının akışını kontrol ederek en iyi işlemi elde edebilir. Ve tuyere merkezi ve tuyere halkasının akışı ana kontrol odasında kontrol edilebilir.

Tüvit, refrakter ve kromun yanma kaybı, erimiş çeliğin sıcaklığından büyük ölçüde etkilenir. Bu yüzden alıcılara özel bir çevrimiçi sıcaklık ölçüm sistemi sunabiliriz.

En iyi mızrak teknolojisinin ikincil yanmasını kabul ediyoruz. VOD'a konan soğuk malzemenin hacmini artırabilir ve eritme süresini kısaltabilir ve son olarak çoklu fırınlar için sürekli döküm işlemini garanti edebilir.
Ayrıca, şarj sistemini, bilgisayar kontrol sistemi ile doğrudan bağlanan çoklu bunkerler üzerinde de kullanıyoruz. Daha sonra eritme döngüsü kısaltılacak ve iş yoğunluğu azalacaktır.

Bu ekipman, ergitme sırasında her türlü hammadde ve gaz tüketimini azaltabilen ve istikrarlı bir ürün kalitesini garanti eden bir entelektüelleştirilmiş eritme işlemine sahip bir kontrol sistemine sahiptir.

Eritme için yeni güvenlik tasarımı:

Eritme işleminde elektrik kesintilerinden kaynaklanan borunun ve erimiş çeliğin geri akışının tıkanmasını amaçlamaktadır.


AOD serisi arıtma fırınları, tuyere basıncını koruma ve yukarıdaki kazaları durdurmak için yorumlanamaz güç çıkışı içeren bir fonksiyona sahiptir ve sonuç olarak ergitme işleminin güvenliğini arttırır.

İletişim bilgileri
BEIJING SINO STEEL ENGINEERING & EQUIPMENT CO., LTD.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)