Pekin Çin Çelik Mühendisliği ve Ekipman Co, Ltd

Geleceğimizi Birlikte Kurmak

  

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSu Soğutmalı Panel

Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını

iyi kalite Su Soğutmalı Panel satış için
iyi kalite Su Soğutmalı Panel satış için
Ben sohbet şimdi

Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını

Çin Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını Tedarikçi
Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını Tedarikçi Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını Tedarikçi Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını Tedarikçi

Büyük resim :  Elektrik ark ocağı Su Soğutmalı Panel tünel fırın çelik demir yapma fırını

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SEEC
Sertifika: ISO
Model numarası: EAF ve LF

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart uluslararası paket
Teslim süresi: 1-3months
Yetenek temini: gerektiği gibi
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Tür 1: Su soğutmalı panel tip 2: su yünlü boru
Tip 3: su soğutmalı gövde Tür 4: su soğutmalı çatı
Tür 5: EAF Tür 6: EĞER

Su soğutmalı panel STEELMAKING FIRINLAR İÇİN SU SOĞUTULMUŞ ELEMANLAR

Kaplanmış AC Fırın çatıları tipik olarak, alt yapı gruplarını elektriksel olarak ayırmak için bir yalıtım detayı kullanarak ortak kenarları boyunca bir araya getirilmiş birkaç büyük, monolitik panelden bir araya getirilir.

Paneller, çatının çevresinden elektrot PCD'nin yakınına kadar uzanır ve düzenek, 'delta kesiti' olarak adlandırılır.

Her bir panel, gerektiğinde farklı kombinasyonlarda besleme, kontrol, off-gaz ve aşırı basınç kontrol portları içerir.

Simetri, yerleşim kısıtlamalarından dolayı, rasyonelleştirme ve depolamanın sorunlu hale getirilmesi nedeniyle elde edilmesi zordur.

Büyük panellerin bakım kapatmaları sırasında çıkarılması ve değiştirilmesi zordur.

Panellerin kaçınılmaz üçgen şekli, besleme limanlarının getirdiği süreksizliklerle birlikte, On İkinci Uluslararası Ferroalyaj Kongresi Sürdürülebilir Gelecek 6 - 9 Haziran 2010

Suyun verimli bir şekilde soğutulabilmesi ve üretilmesi kolay bir tasarım elde edilmesine meydan okur. Ortaya çıkan tasarım genellikle bir uzlaşmadır.

Teorik maksimum yüzey sıcaklığı, panelin varsayılan sınır koşullarına benzer koşullar altında çalıştırılması şartıyla kabul edilebilir.

İç dikdörtgensel, serpantin geçişler, özellikle soğutma kanalı paterninin besleme portunda kesintiye uğradığı yerlerde durgun akış alanlarına yol açar. Durağanlık ve lokalize sıcak nokta oluşumu arasındaki korelasyona dikkat edin. T

kavramsal tasarım çalışmasının ölçütlerini iç pasajları azaltmak veya ortadan kaldırmak, besleme portları gibi döngüsel süreksizlikler etrafında akışı iyileştirmek ve çatıyı daha küçük, simetrik panellerle modülerleştirmek, ki bu da hizmette değiştirilmesi daha kolay olurdu.

Temsili geometri, ısı yükü ve akış hızı parametrelerine sahip bir ön generic model, küçük dikey olarak yönlendirilmiş silindirik saptırma plakalarının dizileri kullanılarak, tek bir girişten gelen akışı sırasıyla serpantin geçişlerine gerek kalmaksızın tek bir çıkışa dağıtmak ve sıralamak için değerlendirilmiştir.

Alternatif olarak, panelin çevresinde yer alan 4 jetin bir dizisi, serpantin geçişleri olmaksızın iç kenarda tek bir çıkışa doğru akışı sağlamak için kullanılmıştır.

Sonuçlar ikna edici değildi, fakat silindirik saptırma plakalarının panel kesiti boyunca akışı etkin bir şekilde dağıttığı not edildi.

Ortaya çıkan düşük hız, ısı transferini kısıtlayan karşılık gelen düşük ısı transfer katsayılarını üretmiştir. Dikdörtgensel serpantin konsepti daha sonra akış durgunluğunun meydana geldiği alanlarda akışını geliştirmek için stratejik olarak konumlandırılmış silindirik saptırma plakaları kullanılarak yeniden gözden geçirilmiş ve rafine edilmiştir.

İletişim bilgileri
BEIJING SINO STEEL ENGINEERING & EQUIPMENT CO., LTD.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)