Pekin Çin Çelik Mühendisliği ve Ekipman Co, Ltd

Geleceğimizi Birlikte Kurmak

  

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSu Soğutmalı Panel

Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma

iyi kalite Su Soğutmalı Panel satış için
iyi kalite Su Soğutmalı Panel satış için
Ben sohbet şimdi

Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma

Çin Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma Tedarikçi
Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma Tedarikçi Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma Tedarikçi Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma Tedarikçi

Büyük resim :  Büyük Su Soğutmalı Panel / Su Soğutmalı Çatı Bir Soğutma Kulesinden Soğutma Suyu Alma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SEEC
Sertifika: ISO
Model numarası: EAF ve LF

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart uluslararası paket
Teslim süresi: 1-3months
Yetenek temini: gerektiği gibi
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
type1: Su soğutmalı paneli tip2: su yünlü boru
Type3: su soğutmalı gövde Type4: su soğutmalı çatı
Type5: EAF Type6: EĞER

Su soğutmalı panel Su Soğutmalı Fırın Ürünler temel oksijen fırın

  • Su soğutmalı paneller, su soğutmalı çatı ve su soğutmalı dirseklerden oluşan su soğutmalı sistem, bir elektrik ark ocağı işleminin ayrılmaz bir parçasıdır.

  • Tipik olarak, birkaç su soğutmalı sistem vardır. Bazı işlemler son derece temiz, yüksek kaliteli soğutma suyu gerektirir. Trafo soğutması, delta kapama soğutması, bara borusu soğutması ve elektrot tutucu soğutması bu tür uygulamalardır. Bu sistemler, bu hassas ekipman parçaları üzerinden su ileten bir kapalı devre devresinden oluşacaktır.

  • Kapalı döngü devresindeki su, ısıyı gidermek için bir ısı değiştiriciden geçer. Isı değiştiricinin açık döngü tarafındaki devre, enerji dağıtımı için bir soğutma kulesine akar. Su soğutmalı paneller, su soğutmalı çatı panelleri, su soğutmalı offgas sistem kanalı, su soğutmalı fırın kafesi vb. Su soğutmalı elemanlar soğutma kulesinden soğutma suyu alacaktır.

  • Soğutma devresi, besleme pompaları, dönüş pompaları, filtreler, bir soğutma kulesi hücresi veya hücreleri ve akış izleme enstrümantasyonundan oluşur. Hassas ekipman parçaları, normal olarak soğutma suyu akış hızını ve sıcaklığını izlemek için cihazlara monte edilmişlerdir. Çoğu su soğutmalı ekipman için, akışın kesilmesi veya yetersiz su miktarları, aşırı ısınmaya ve bazı durumlarda katastrofik arızaya yol açabilir.

Su soğutmalı panellerin ve bir elektrikli ark fırınının diğer su soğutmalı bileşenlerinin tasarımı, üretimi, hidrostatik testi ve montajını içeren eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Size hizmet etmek için çalışıyoruz.

Su soğutmalı bileşenlerle ilgili sorunlarınız varsa ve ekipmanınızın uzun ömürlü olmasını sağlamanın yanı sıra sızıntılardan kaynaklanan maliyetli arıza sürelerini azaltmak istiyorsanız, bize danışın.

Aşağıdaki resimler Tam Celik'te üretilen tipik su soğutmalı panelleri ve su soğutmalı dirseği temsil eder. Su soğutmalı sisteminizin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılayamayacağımızı görmek için bize ulaşın!

İletişim bilgileri
BEIJING SINO STEEL ENGINEERING & EQUIPMENT CO., LTD.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)